.

.

Јас ЛУВ Оод Дрво И Калај Кваич Среден Шкотски Дегустација Сад Идеален Подарок За Крштевање

Јас ЛУВ Оод Дрво И Калај Кваич Среден Шкотски Дегустација Сад Идеален Подарок За Крштевање

DEN 2087.84
Залиха
Достапно за нарачка

Класичен Шкотски Квајх Чаша За Пиење Рака Претвори Дрвен Сад-Направен од Брест Келтски Детали На Рачки со две рамни хоризонтални рачки (наречени навртки Во Шкотска) ова е дел природен производ. Се користи како услуга на многу шкотски свадби и Крштевки итн. Дијаметар на садот : 100мм-4", Висина : 50мм-1●", Рачка за ракување : 160мм - 6" -59", Капацитет : 200мл. Рачно изработени во ВЕЛИКА британија. Средно Дрво И Калај Кваич прекрасен кваич со средна големина со надворешен сад од брест. Садот за калај е полиран давајќи убав финиш и рачките се детални со сложен келтски дизајн. Надворешниот сад е направен од рачно свртен брест. Идеална големина за наздравување. Дијаметар на садот 100мм 47 4 инчи. Доаѓа во комплет со Кутија За Подароци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат