.

.

2 парчиња унисекс буфантни капачиња со копчиња Врзете ги капачињата со џемпер за жени, неонски цветен цвет беспрекорен образец

2 парчиња унисекс буфантни капачиња со копчиња Врзете ги капачињата со џемпер за жени, неонски цветен цвет беспрекорен образец

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Дишењето на вградената џемпери може брзо да ја апсорбира потта и да го задржи челото суво, да ви донесе удобно искуство со носење; Прилагодливо врзано капаче за грб може лесно да се прилагоди за совршено вклопување без разлика дали имате долга или кратка коса; Постојат различни стилови на капачиња на копчињата, шик и модерен дизајн на шема за да го направите вашиот капаче за чистење уникатен; Тие се перат, тешко е да се добие деформација и боите нема да избледат лесно, погодни за долгорочна употреба Забелешка : Измијте го со машина или рака со ладна вода и благ детергент за да спречите бледнее. Поради рачно мерење, оставете мали разлики во големината. Може да има мали разлики во бојата заради различни дисплеи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат