.

.

Облека за кучиња од виножито, зимски дуксери за миленичиња меки и топли дуксери за кучиња за мали средни кучиња

Облека за кучиња од виножито, зимски дуксери за миленичиња меки и топли дуксери за кучиња за мали средни кучиња

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

ღ Висок квалитет на материјал : Изработено од трајна полиестерска ткаенина, која е мека и удобна за носење, и машина за перење и пријателски за миење и фен ღ Различни опции за големина : Оваа стилска качулка со капа има тотално 6 опсези на големини, што е погодно за големото мнозинство кучиња, а малата големина може да одговара и на мачки. ღ Персонализиран стил на печатење : Облеката за миленичиња отпечатена со симпатична и смешна шема, и овој дизајн на британски стил го прави вашето крзно бебе помодерно. ღ Практичност : Оваа дуксерка со миленичиња може да ја намали количината на прашина што ги носат вашите кучиња и мачки кога излегуваат, и не е лесно да ја обоите косата на вашето домашно милениче. Applications сите апликации за намена : Совршено е за формални прилики, секојдневно носење и отворено, кои можат да се користат како елегантна облека и ноќница. ღ Висок квалитет на материјал : Изработено од трајна полиестерска ткаенина, која е мека и удобна за носење, и машина за перење и пријателски за миење и фен. ღ Различни опции за големина : Оваа стилска качулка со капа има тотално 6 опсези на големини, што е погодно за големото мнозинство кучиња, а малата големина може да одговара и на мачки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат