.

.

Mini 5pin USB 2.0 машки кон женски конвертор на адаптер

Mini 5pin USB 2.0 машки кон женски конвертор на адаптер

DEN 1016.00
Залиха
Достапно за нарачка

Цел : Компјутерски додаток и хардвер, безбедност , Тип : Адаптер ,. Порта : Mini USB 2. Порт пол : Машко до женско,. Карактеристики : голема брзина ,. Цел : Компјутерски додаток и хардвер, Безбедност, Тип : Адаптер, Порт : Mini USB 2.0, Порт Пол : Машко до женско, Карактеристики : голема брзина, тежина (kg) : 0.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат