.

.

Веемон 2 парчиња шише со вода Каваи со слама јагода чаша симпатична вода шише Преносен појадок млеко сок за сок за забава на летна плажа на Хаваи Луау

Веемон 2 парчиња шише со вода Каваи со слама јагода чаша симпатична вода шише Преносен појадок млеко сок за сок за забава на

DEN 1166.40
Залиха
Достапно за нарачка

Одлично за хавајски забави, летни забави, забави за базени и други забави чаша од јагода со слама Може да се користи и како дневна чаша и прекрасен подарок за деца чаша од јагода со слама. Прекрасна и креативна, дојдете со слама и приврзок, што е прекрасна чаша за забави со јагода со слама. Дали смешна атмосфера за забавата заради симпатичниот изглед јагода чаша со слама. Произведен со врвен материјал, со одлична издржливост и практичност чаша од јагода со слама. Одлично за хавајски забави, летни забави, забави за базени и други забави чаша од јагода со слама. Може да се користи и како дневна чаша и прекрасен подарок за деца чаша од јагода со слама. Прекрасна и креативна, дојдете со слама и приврзок, што е прекрасна чаша за забави со јагода со слама. Дали смешна атмосфера за забавата заради симпатичниот изглед јагода чаша со слама. Произведен со врвен материјал, со одлична издржливост и практичност чаша од јагода со слама.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат