.

.

Алаза Палма Тропска Шарена Маскирна Кутија За Ручек Бенто Бпа-Бесплатни Контејнери За Ручек Отпорни на Истекување со вилушка &засилувач; Лажица, 1 Парче

Алаза Палма Тропска Шарена Маскирна Кутија За Ручек Бенто Бпа-Бесплатни Контејнери За Ручек Отпорни на Истекување со вилушка &засилувач;

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон Бпа-Бесплатно (посигурен материјал за храна). 3 Прегради : 8, 7х6, 7х2, 5ин големина и 1000мл капацитет. 3-те прегради внатре можат полесно да поставите различна храна за да избегнете мешање вкусови. Доказ За истекување : кутијата за ручек содржи силиконски запечатувачки прстен за храна, кој ефикасно спречува истекување на супата. Избегнувајте појава на валкани поладни кеси. Микробранова Замрзнувач И Безбедна Машина За Миење Садови : Безбедна За Микробранова Печка(Извадете ги капаците и контејнерот за кутии, 4 минути под 248,); Безбеден Замрзнувач (над -4,); Безбедна Машина За Миење Садови (Само Горната решетка. Миењето раце се препорачува за контејнерот, вилушката и лажицата за да се избегне каква било деформација предизвикана од перење со висока температура и притисок). Симпатични Отпечатоци : ние дизајнираме стотици илјади живописни и интересни модели за вас, вклучувајќи животни, цвеќиња, уметност, фестивали, национални знамиња, етнички елементи итн. Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон. Бпа-Бесплатно (посигурен материјал за храна). 3 Прегради : 8, 7х6, 7х2, 5ин големина и 1000мл капацитет. 3-те прегради внатре можат полесно да поставите различна храна за да избегнете мешање вкусови. Доказ За истекување : кутијата за ручек содржи силиконски запечатувачки прстен за храна, кој ефикасно спречува истекување на супата. Избегнувајте појава на валкани поладни кеси. Микробранова Замрзнувач И Безбедна Машина За Миење Садови : Безбедна За Микробранова Печка(Извадете ги капаците и контејнерот за кутии, 4 минути под 248,); Безбеден Замрзнувач (над -4,); Безбедна Машина За Миење Садови (Само Горната решетка. Миењето раце се препорачува за контејнерот, вилушката и лажицата за да се избегне каква било деформација предизвикана од перење со висока температура и притисок).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат