.

.

Влошки за пот под пазувите, 1 Пар Летни Ултра Тенки Пазуви За Еднократна Употреба Влошки За Спречување На Пот Под Пазувите Заштитна Антиперспирантна Подлога За Маж?

Влошки за пот под пазувите, 1 Пар Летни Ултра Тенки Пазуви За Еднократна Употреба Влошки За Спречување На Пот Под Пазувите

DEN 97.44
Залиха
Достапно за нарачка

Мала тежина и пренослив, речиси невидлив Целосно апсорбирајте ја потта на пазувите, бидете ладни и суви, се однесува на жените долги ракави. Одржувајте ја омилената облека без дамки на пазувите. Бидете ладни и суви. Погоден и за млади и за стари. Квалификуван Материјал : нашите влошки против пот се изработени од висококвалитетни материјали, тенки и удобни, спречуваат прекумерно потење под пазувите, погодни за заштита на пазувите. Мека и Удобност : Оваа подлога за апсорпција на пот е мека, удобна, пријателска за кожата и има добри затегнувачки својства, обезбедувајќи ви максимална удобност и удобност кога ги користите пазувите. Без Пот : подлогата против пот ефикасно ја апсорбира и заклучува потта, ве одржува ладни и суви во текот на летото. Апликација : Кога присуствувате на интервју за работа, јавно говорење или интимни состаноци, вечера итн. поради вознемиреност и возбуда, прекумерно потење, користете ја нашата подлога за пот за да го олесните спутумот и да ги направите вашите перформанси повозбудливи. Услуги на клиентите : вашето задоволство е наша најголема грижа, ве молиме проверете го применливиот модел што ви треба пред да ги купите нашите производи. Ако имате какви било прашања во врска со големината на производот, слободно испратете ни е-пошта. Нашата услуга за клиенти ќе се потруди да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. Квалификуван Материјал : нашите влошки против пот се изработени од висококвалитетни материјали, тенки и удобни, спречуваат прекумерно потење под пазувите, погодни за заштита на пазувите. Мека и Удобност : Оваа подлога за апсорпција на пот е мека, удобна, пријателска за кожата и има добри затегнувачки својства, обезбедувајќи ви максимална удобност и удобност кога ги користите пазувите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат