.

.

ЦТП 8Т7930 Одделение 10,9 Хексадецимална Глава Цинк Завртка, М12 х 1,75 Големина На Конец, 160мм Должина

ЦТП 8Т7930 Одделение 10,9 Хексадецимална Глава Цинк Завртка, М12 х 1,75 Големина На Конец, 160мм Должина

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Хексадецимален Тип На Глава Цинк Обложена Завршница.75 Големина На Конец. Должина од 160мм. Хексадецимален Тип На Глава. Цинк Обложена Завршница.75 Големина На Конец. Должина од 160мм. Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач На Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори. Производот наведен погоре е CTP Дел Бр.8 T7930 - CTP Одделение 10.9 Хексадецимална Глава Цинк Завртка, М12 x 1.75 Големина На Конец, 160mm Должина. Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач На Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори. Во ЦТП, нашиот фокус е да ви обезбедиме квалитетни делови за Замена На Гасеници со добра вредност. Нашите нови делови за замена се подложени на напорни и строги процедури за инспекција за да се обезбеди квалитетот на нашиот производ. Без разлика дали ископувате бакарна руда на голема надморска височина На Чилеанските Анди или копате канал за наводнување на семејната фарма, можете да бидете сигурни дека нашиот тим и квалитетни делови ќе ве поддржат на секој чекор од патот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат