.

.

Полароид Шарена Ваши Лента Поставена Со Целосно Виножито Од Пастелни Бои-6 Ролни Лента За Изработка За Проекти За Фото Хартија Цинк 2х3

Полароид Шарена Ваши Лента Поставена Со Целосно Виножито Од Пастелни Бои-6 Ролни Лента За Изработка За Проекти За Фото Хартија

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

6 ЖИВОПИСНИ ПАСТЕЛНИ БОИ - Овој Прекрасен Сет На Ваши Ленти Ја Вклучува Секоја Боја На Виножитото; Најдете Идеален Натпревар за Секоја Уметност На Должина Од 5 Метри, Овие Ленти Се Експлозија што Ќе Трае ДРЖИ МАСТИЛО СО ЛЕСНОТИЈА-Напишете Потсетници Додадете Забавни Мали Натписи во Рамки за Фотографии во Вашите Бележници. Направете занаети и спомени што се држат! Однесете ги вашите уметности и занаети на нови височини со овие шарени Ваши ленти Од Полароид. Со шест ролни во пастелна боја, лесно е да ги разубавите вашите бележници, да направите украсни рамки и да оставите малку белешки за да се разубават секој ден. Само излупете, повлечете, исечете и држете се за да се изразите на различни начини. Децата ќе уживаат во часови забава правејќи дизајни со избрани бои на виножито, а родителите ќе го сакаат лесното чистење! Без разлика дали барате фантастичен додаток во вашата работилница или купувате совршен подарок за секое дете или возрасен љубител на занаети, Ваши Лентите На Полароид се свеж поздрав на шарена забава! Што Добивате 6 ролни Ваши Ленти во Пастелна Боја одличен начин за врамување спомени во вашиот бележник шарен медиум за изразување На Вашите уметнички визии Часови на забава без неред уметност и занаети совршен подарок за секое дете Или уметник Спецификации И Детали Количина : 6 ролни пастелни бои : црвена, портокалова, жолта, зелена, сина, виолетова Ролна Мерења : 15мм широк Х 5м долг Материјал : хартија во боја со лепило како Да Уживате во одмотување ленти и сечење на саканите Должини нанесете леплива Страна На која било мазна површина и притиснете за да обезбедите користете ленти со виножито за украсување, украсување белешки и оставете шарени пораки во вашиот уникатен стил!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат