.

.

Сет за Сребрени Садови од 32 Парчиња, Комплет За Рамни Садови Од Римски Колони Од Нерѓосувачки Челик за 8, Прибор За јадење За Садови За Ресторан За Домашна Кујна, Вил?

Сет за Сребрени Садови од 32 Парчиња, Комплет За Рамни Садови Од Римски Колони Од Нерѓосувачки Челик за 8, Прибор За јадење За

DEN 1067.20
Залиха
Достапно за нарачка

●Дизајн на тенок Струк }Елегантен стил со тенка рачка, Доживејте уживање во визуелната уметност,Елегантен И мек Прибор без да ги повредите усните и јазикот, Внимателно полирајте ги рабовите и измазнете ги, Леткреативноста го разубавува животот `+Исклучителен Подарок Овој модерен и елегантно дизајниран прибор за јадење ќе биде прекрасна декорација за гледање во секоја пригода, додавајќи топол и романтичен амбиент на масата, може максимално убавото да го подобри вашето искуство за јадење. Без разлика дали станува збор за роденденска забава, бар, хотел или секојдневна употреба или подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста, Свадбата и Денот на Мајката, тоа ќе биде одличен избор. Quality cratchtsmance ® Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик за храна, овој комплет прибор за јадење е дизајниран со процес полиран со огледало за да го направи помалку свитклив и издржлив, има добра отпорност на корозија и отпорност на ' рѓа, површината полирана со огледало го одржува приборот за јадење сјаен во секое време, а мазните рабови се многу удобни за држење. ●Белешки За нега ● Не користете челични топчиња И други тврди предмети за чистење на садовите, за да не оставите гребнатини на површината, исушете ги со мека крпа после миење со вода, а правилниот начин на грижа може да ги одржува садовите мазни како и секогаш. Ако не сте задоволни со нашиот сребрен сет,од која било причина,ве молиме контактирајте не директно ,ние ќе го решиме за вас во рок од 30 часа .или ако имате било какви предлози за подобро подобрување,ве молиме контактирајте со нас. Ние секогаш сме посветени на градење на подобро life.So кликнете На Копчето Додај во Кошничка сега, вашето купување е заштитено Од Нашата По Продажбата. Разумис Придружен За Да ви помогне да јадете секое јадење . Користење На Инструкции : 1.Ве молиме измијте го сребрениот прибор пред првата употреба за да бидете сигурни дека нема остатоци од производството.Ве молиме исчистете го и исушете го комплетот за рамни садови по употреба за ваша здрава секојдневна употреба, Складиран на суво место поради неговата издржливост 3.Ве молиме, не користете железна жица за гребење на парчињата за да ја одржите нивната мазна површина.Комплетот за сребрени садови е Безбеден За Миење Садови за да можете да го ставите во машина за миење садови за да заштедите труд. Најдобар избор за прибор за јадење за овој сет за прибор за јадење од нерѓосувачки челик го има тој "леле фактор" и прави одлична идеја за подарок за различни прилики.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат