.

.

Вонгаз Течни Диспензерот Сапун Диспензерот Лосион Диспензери Смола Лосион Сапун Диспензерот Пумпа За Кујна, Смола Бања Сапун Диспензерот Лосион Шише Туш Диспензе

Вонгаз Течни Диспензерот Сапун Диспензерот Лосион Диспензери Смола Лосион Сапун Диспензерот Пумпа За Кујна, Смола Бања Сапун Диспензерот Лосион

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Диспензерот за сапун на разноврсна може да се наполни со разни течности како што се шампон, есенцијално масло, течност за миење садови и Лосион за раце и тело Изработка на вашата кујна и бања уредна и чиста и давање на овој диспензер за лосиони постави помодерна атмосфера. Капацитет : 200мл (6. Диспензерот За Сапун Работи Со Вашиот Избор На Течен Лосион Или Сапун : Диспензерот го одржува вашиот избор на лосион или сапун лесно достапен за да помогне да се поттикнат здрави напори за миење раце. Диспензерот Е Лесен За Полнење : Едноставно отстранете го горниот дел за полнење и полнење лосион или дозер за сапун. Издржлива Конструкција На Смола : Смолата изгледа одлично и е издржлива и долготрајна. Елегантниот и стилски дизајн на овој диспензер за сапун одговара на секоја декорација на домот, додавајќи допир на елеганција во вашиот простор додека промовирате здрава, хигиенска lifestyle.Name : Диспензери За Сапунматеријал : Смола : како што е прикажано капацитет : 200мл (6,76 мл)Место : Работна Површина, Бања, Кујна, Канцеларија итн.Опсег : Гел За Туширање, шампон, течност за сапун, лосион и други течности.Пакетот Вклучува : 1*Дозери За Сапун (не содржи течност)повеќенаменски : Нашиот диспензер за сапун е разноврсен додаток во вашата бања или кујна, со можност за држење и издавање на разни течности како што се течен сапун, сапун за садови, бања со меурчиња, шампон и лосион.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат