.

.

ПУСТИНАТА Истражувачи Подарок Авантура е таму Козметичка Торба Авантура Балон Подарок

ПУСТИНАТА Истражувачи Подарок Авантура е таму Козметичка Торба Авантура Балон Подарок

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

* АПЛИКАЦИЈА : Совршен За тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети секојдневна употреба или симпатичен подарок за некого Тоа е совршен предмет за секоја сезона цела година. *Идеален за патување,одмор,службено патување,теретана,кампување, организација на бања и активност на отворено, не само што е едноставна патент торба, туку е и функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатор на патувања. *Материјал : Изработени од висококвалитетен платнен материјал со мермерен принт, овие кеси за шминка се отпорни на гребење, издржливи и отпорни на вода, цврстиот црн патент може да ги задржи вашите производи за убавина на место. * Големина : големината на оваа платнена торба за шминка е 9,2 инчи х 6,8 инчи. Затоа, има доволно простор да ги собере повеќето од вашата козметика и додатоци во секојдневниот живот, како што се кармин, четка за шминка, сенка за очи, палета за шминка итн. *Не само што можете да ја користите оваа козметичка кеса за да држите козметички комплети како кармин, подлога и сенка за очи, туку и да ја користите за да држите некои дневни потреби, како што се очила, клучеви, слушалки, мобилни телефони итн. * АПЛИКАЦИЈА : Совршен За тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети секојдневна употреба или симпатичен подарок за некого. Тоа е совршен предмет за секоја сезона цела година. *Идеален за патување,одмор,службено патување,теретана,кампување, организација на бања и активност на отворено, не само што е едноставна патент торба, туку е и функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатор на патувања. *Материјал : Изработени од висококвалитетен платнен материјал со мермерен принт, овие кеси за шминка се отпорни на гребење, издржливи и отпорни на вода, цврстиот црн патент може да ги задржи вашите производи за убавина на место.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат