.

.

целициозен Живописен Невидлив Сјаен ЗАШТИТЕН Филм Со HD Екран Компатибилен со Aorus 17G YB [Пакет од 2]

целициозен Живописен Невидлив Сјаен ЗАШТИТЕН Филм Со HD Екран Компатибилен со Aorus 17G YB [Пакет од 2]

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ултра-тенок сјаен заштитен филм на екранот дизајниран специјално за AORUS 17 G YB Кристално чистата оптичка јасност цврсто и лесно се прилепува на површината на екранот без заробени воздушни џебови. Го штити екранот Aorus 17 G YB од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Практично невидлив кога се применува, не искривувајќи ниту намалувајќи ја јасноста. Пакетот вклучува : 2 x Aorus 17g YB заштитници на екранот и комплет за апликација. Ултра-тенок сјаен заштитен филм на екранот дизајниран специјално за AORUS 17 G YB. Кристално чистата оптичка јасност цврсто и лесно се прилепува на површината на екранот без заробени воздушни џебови. Го штити екранот Aorus 17 G YB од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Практично невидлив кога се применува, не искривувајќи ниту намалувајќи ја јасноста. Пакетот вклучува : 2 x Aorus 17g YB заштитници на екранот и комплет за апликација. Екраните на лаптопите се склони кон секакви гребнатини, гребнатини, нечистотија и прашина, поради постојана употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат