.

.

Покани За Летна Роденденска Забава-Покани За Роденден На Летен Базен За Момчиња Или Девојчиња, Забава На Хавајски Базен/ Забава На Плажа Набавки Украси За Деца, тин?

Покани За Летна Роденденска Забава-Покани За Роденден На Летен Базен За Момчиња Или Девојчиња, Забава На Хавајски Базен/ Забава На Плажа Набавки

DEN 159.68
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : секоја картичка за покана мери 4 "х 6" Секоја покана може да се вклопи во пликот, соодветната големина ги прави преносливи за носење и погодни за складирање без да заземаат многу простор. Количина : 20 Пополнете Покана Картички Со 20 Пликови Во собата. Поканете пријатели и семејства со овие прекрасни покани картичките можат да ги задоволат вашите потреби за забава. Секоја картичка е двострана печатена и има обилен дизајн на просторот за пополнување. Материјал : ние ги земаме висококвалитетните тешки картички за да ги произведеме нашите картички за покана, што е издржливо и отпорно на дамки и густо. Дебелиот висококвалитетен картон ги прави лесни за пишување за пополнување на персонализираните празни места. Широка примена : со симпатичен дизајн, овие покани се погодни за материјали за забави, можете да ги користите за да одржите туш за бебиња, роденденска забава, празнична забава и друга тематска забава, што ќе им остави на вашите гости незаборавно сеќавање. Елемент на еднорог : поканите се испечатени со обрасци на лизгање на водата, кои се полни со слатки визуелни ефекти. Вашите гости и пријатели ќе сакаат да бидат поканети на вашата забава со овие ексклузивни една од еден вид слатки уникатни летни тематски покани!. Големина : секоја картичка за покана мери 4 "х 6". Секоја покана може да се вклопи во пликот, соодветната големина ги прави преносливи за носење и погодни за складирање без да заземаат многу простор. Количина : 20 Пополнете Покана Картички Со 20 Пликови Во собата. Поканете пријатели и семејства со овие прекрасни покани картичките можат да ги задоволат вашите потреби за забава. Секоја картичка е двострана печатена и има обилен дизајн на просторот за пополнување. Материјал : ние ги земаме висококвалитетните тешки картички за да ги произведеме нашите картички за покана, што е издржливо и отпорно на дамки и густо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат