.

.

Дијамантско Сликарство јонлох, 5д Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни, Комплети За Уметност Со Дијаманти Со Целосна Вежба, Сликање Маргаритки Со Дијаманти За

Дијамантско Сликарство јонлох, 5д Комплети За Сликање Дијаманти За Возрасни, Комплети За Уметност Со Дијаманти Со Целосна Вежба, Сликање

DEN 1204.80
Залиха
Достапно за нарачка

ДОБРО ИЗРАБОТЕНИ : дијамантските точки со мазна површина со одличен квалитет, што ги прави мониста повеќе сјае Боја на дијаманти тоа е светло и никогаш не избледува. Комплетите за сликање дијаманти изгледаат стилски и со висок вкус за украсување на вашиот дом насекаде. ЕКОЛОШКИ ПЛАТНО : 5д дијамантски уметнички комплети е високо јасно платно за масло за печатење, нетоксично, водоотпорно, заштитено од животната средина, не е лесно да се преклопи, никогаш нема да избледи, правејќи ја вашата соба поживописна и Сјае на светлина. НАПРАВЕТЕ ДА СЕ ОПУШТИТЕ : Едноставно самостојно дијамантско сликарство тоа е популарно хоби во последниве години, ќе го намали вашиот притисок и ќе може да го вежба трпението на луѓето и да се релаксира, да добие чувство на задоволство и достигнување. Погоден за деца, постари лица, жени и почетници. Посебен подарок за родители, љубовници, пријатели. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : со купување на оваа дијамантска уметност за возрасни ќе добиете нумерирано лепило Платно, 24 бои дијаманти(со 30% Дополнителни Дијаманти) и сите други алатки за апликатори за дијаманти. Вежбите се придржуваа до платното без тешкотии и бројот на платно беше лесен за читање. ОДЛИЧНА ПО ПРОДАЖБАТА : како што знаете, нашите 5д додатоци за сликање дијаманти се рачно изработени, Ако на дијамантската слика што ја добивате и недостасуваат дијамантите, ве молиме контактирајте не навреме, нашите алатки за цртање дијаманти ја поддржуваат услугата за враќање. ние ќе ви испратиме сет во рок од 24 часа. ДОБРО ИЗРАБОТЕНИ : дијамантските точки со мазна површина со одличен квалитет, што ги прави мониста повеќе сјае. Боја на дијаманти тоа е светло и никогаш не избледува. Комплетите за сликање дијаманти изгледаат стилски и со висок вкус за украсување на вашиот дом насекаде. ЕКОЛОШКИ ПЛАТНО : 5д дијамантски уметнички комплети е високо јасно платно за масло за печатење, нетоксично, водоотпорно, заштитено од животната средина, не е лесно да се преклопи, никогаш нема да избледи, правејќи ја вашата соба поживописна и Сјае на светлина. НАПРАВЕТЕ ДА СЕ ОПУШТИТЕ : Едноставно самостојно дијамантско сликарство тоа е популарно хоби во последниве години, ќе го намали вашиот притисок и ќе може да го вежба трпението на луѓето и да се релаксира, да добие чувство на задоволство и достигнување. Погоден за деца, постари лица, жени и почетници. Посебен подарок за родители, љубовници, пријатели. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : со купување на оваа дијамантска уметност за возрасни ќе добиете нумерирано лепило Платно, 24 бои дијаманти(со 30% Дополнителни Дијаманти) и сите други алатки за апликатори за дијаманти. Вежбите се придржуваа до платното без тешкотии и бројот на платно беше лесен за читање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат