.

.

WOSTOKE 10.33 QLED/IPS 1600x720 Touchscreen CarPlay &засилувач; Android Auto Android Autoradio Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Радио DSP Forlexus ls430 2001-2006 висока Верзија

WOSTOKE 10.33 QLED/IPS 1600x720 Touchscreen CarPlay &засилувач; Android Auto Android Autoradio Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер

DEN 5839.20
Залиха
Достапно за нарачка

133" QLED / IPS 1600x720 целосен HD Екран На Допир, носејќи им на корисниците поголем агол на гледање, посветли бои, почувствителни повратни информации за работата и подобро визуелно и работно искуство за корисниците;. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена.33" QLED / IPS 1600x720 целосен HD Екран На Допир, носејќи им на корисниците поголем агол на гледање, посветли бои, почувствителни повратни информации за работата и подобро визуелно и работно искуство за корисниците;. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. Внимание : Ако има оригинален фабрички засилувач на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте го продавачот пред купувањето!!!Погоден Forlexus ls430 2001 2002 2003 2004 2005 2006 висока верзијастандардна Функција Carplay/Android Auto+Навигација+Контрола на Воланот+DSP+Видео+Музика+GPS + Радио + Bluetooth + Wi Fi + Огледало Линкдетални Параметри1.Вграден Карплеј 2.ПРОЦЕСОРОТ : Четири Јадро / Окта Јадро; 3.ОС : Андроид 10; 4.RAM МЕМОРИЈА : 1 G/2 G/4 G/6 G;5.РОМ : 32ГР/64ГР/128ГР; 6.Поддржува 2 USB влез;7. Поддржува хардверско декодирање ОД 1080 P и сите формати на репродукција на аудио; 8.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат