.

.

Rwm Cingpinless Плоча Кастер: 5 Во Тркала Диа, 1050 фунти, 6 1/2 Во Монтажа Ht, Крути Рициново, Цврсти, Б

Rwm Cingpinless Плоча Кастер: 5 Во Тркала Диа, 1050 фунти, 6 1/2 Во Монтажа Ht, Крути Рициново, Цврсти, Б

DEN 1352.00
Залиха
Достапно за нарачка

Точка : Кингпинлес Плоча Кастер Кастер Под-Тип : Крути. Оценка на оптоварување : 1050 фунти. Ширина на тркалото : 2 во. Точка : Кингпинлес Плоча Кастер. Кастер Под-Тип : Крути. Оценка на оптоварување : 1050 фунти. Ширина на тркалото : 2 во. Опис тркалцата со средна должност имаат челични рамки обложени со цинк. Тие се инсталирани на дното на колички и друга опрема што се користи во туркани и лесни влечни индустриски апликации како што се монтажни линии, индустриски колички и камиони, изработка на метали и колички за отстранување отпад и отпад. Спецификација на производот : Точка : Кингпинлес Плоча Кастер Кастер Под-Тип : Крути Оптоварување Рејтинг : 1050 фунти Тркало Диа. : 5 Во Ширина На Тркалото : 2 Во Висина На Монтирање : 6 1/2 Во Тркало/Материјал За Шарите : Полиуретанско Тркало/Рејтинг На Цврстина На Шарата : Цврсто Тркало/Цврстина На Шарата : 92 Брег А Тркало/Боја На Шарата : Сино Тркало Тип На Лежиште : Тип на вртлив Канал На Ролери : Шема На Дупка За Завртки За Монтирање На Ролери : Големина На Плоча За Монтирање Б : 4 во х 4 1/2 Во Внатрешноста во x 3 Во Надворешната Дупка За Завртки Растојание : 3 во x 3-5/8 Во Монтажната Завртка Диа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат