.

.

Втора КОЖА КИНУ Замоци За Поток X GL07S/ЕМОБИЛЕ EHWGL7-TPCL-788-J203

Втора КОЖА КИНУ Замоци За Поток X GL07S/ЕМОБИЛЕ EHWGL7-TPCL-788-J203

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни! Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни!. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : ПОТОК X GL07 S/емобил случај со импресивна апстрактна шема. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат