.

.

Комплет За Детски Маникир Фомијес 30 Парчиња Влошки За Нокти За Бебиња Тример За Нокти Заменски Влошки За Мелење Глави Полски Диск За Електрични Додатоци За Тример ?

Комплет За Детски Маникир Фомијес 30 Парчиња Влошки За Нокти За Бебиња Тример За Нокти Заменски Влошки За Мелење Глави Полски Диск

DEN 1075.20
Залиха
Достапно за нарачка

материјал за синтеза ? Со фината изработка и врвниот материјал, може да се користи долго време. Изработен од врвен абразивен хартиен материјал за издржлив за долготрајна употреба. Фино мелење глава, која може случајна повреда на рацете на бебињата, многу безбедна. Лесен и пренослив дизајн за лесно ракување и удобно користење. Компактна големина и лесен дизајн, што го прави многу удобен и едноставен за употреба. Опис овој производ е мултифункционална и практична електрична мелница за нокти замена за мелење на ноктите, изработена од висококвалитетен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Лесен и пренослив дизајн за лесен за ракување и удобен за употреба. многу погоден за мелење нокти на возрасни и бебиња. Карактеристики-Големина : 2, 00Х2, 00Х2, 00см-Материјал : Абразивен Пакет хартија, Вклучувајќи 30 х Влошки за Нокти за Новороденчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат