.

.

Тример Кондензатор, 80 парчиња 6мм Тример Кондензатор, 5/10/20/30/40/60/70/120п Прилагодлив Пластичен Електронски Кондензатор Комплет, Кој Се Користи Во Електронски, конденза

Тример Кондензатор, 80 парчиња 6мм Тример Кондензатор, 5/10/20/30/40/60/70/120п Прилагодлив Пластичен Електронски Кондензатор Комплет,

DEN 247.36
Залиха
Достапно за нарачка

Постојат 80 парчиња високонапонски Тример Кондензатор, погоден за замена на скршениот Со добра отпорност на влажност и сигурни перформанси, Кондензаторот за Тример е издржлив за употреба. Материјал : Пластика; Модел : 5/10/20/30/40/60/70/120П; Дијаметар : Прибл. Кондензаторот за тример е широко користен во електронски инструменти, задоволувајќи различни потреби. Капацитетот на Кондензаторот За Тример може да се прилагоди во одреден опсег. Капацитетот на овие кондензатори може да се прилагоди во одреден опсег. Постојат 80 парчиња високонапонски кондензатори, погодни за замена на скршениот. Со добра отпорност на влажност и сигурни перформанси, издржливи за употреба. Ова е одличен кондензатори поставени за електронски професионалци или ентузијасти. Широко се користи во различни електронски инструменти, задоволувајќи различни потреби.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Тример Капацитоматеријал : Пластичен Модел : 5/10/20/30/40/60/70/120пдијаметар : Прибл.

Карактеристики на предлогот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Trimmer Capacitor
Material:
Plastic
Model:
5/10/20/30/40/60/70/120P
Diameter:
Approx. 6mm / 0.2in
packing list:
10 x 5p Capacitor:
10 x 10p Capacitor:
10 x 20p Capacitor:
10 x 30p Capacitor:
10 x 40p Capacitor:
10 x 60p Capacitor:
10 x 70p Capacitor:
10 x 120p Capacitor:

Купувачи како што избираат