.

.

ГИЛИГЕГЕ 5 Парчиња Комплет За Автоматско Отстранување Алатки За Отстранување Внатрешни Врати Панел Клип За Прицврстување За Отстранување На Прицврстувачот За Рад

ГИЛИГЕГЕ 5 Парчиња Комплет За Автоматско Отстранување Алатки За Отстранување Внатрешни Врати Панел Клип За Прицврстување За Отстранување На

DEN 139.04
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен Од Супер Издржлив Пластичен Материјал за Долготрајна употреба Ergономски Дизајн Со Супер Лесни, Лесни Рачни Карактеристики Кои Ефикасно Заштедуваат Напор За Различни Кастри За Внатрешни И Надворешни Автомобили Во Најкус Рок. Комплет За Расклопување 5x. Сите Алатки Се Обликувани Според Потребите За Кастрење На Автомобили На Пазарот, Умерена Крива што Не е против гребнатини И Боја На Автомобил Во Целата Модификација [Универзална Апликација] Оваа Мултифункционална Комбинација Алатка Поставена Дизајнирана За Сите Модели На Автомобили, Чамци иmingс Кои Ги Намалуваат Работните Места Со Различни Форми и Големини, Дури и За Тешко До Области. Лесно И Удобно - Совршено За Професионалци И Почетници Кои Прават Какви Било Модификации За Нега. Исто Така Е Компактен По Големина Што Го Прави Лесен и Удобен За Носење или Складирање во Вашиот Автомобил За да Можете да го Користите Во Секое време, Насекаде. Одлично За Инсталирање Или Отстранување На Автомобилски аудио/радио Систем, Панел На Врата, Лајсни, Облоги На Прозорци или Поправка На Ентериер во Автомобилската Индустрија и Реставрација на Мебел. Изработен Од Супер Издржлив Пластичен Материјал за Долготрајна употреба. Ergономски Дизајн Со Супер Лесни, Лесни Рачни Карактеристики Кои Ефикасно Заштедуваат Напор За Различни Кастри За Внатрешни И Надворешни Автомобили Во Најкус Рок. Комплет За Расклопување 5x. Сите Алатки Се Обликувани Според Потребите За Кастрење На Автомобили На Пазарот, Умерена Крива што Не е против гребнатини И Боја На Автомобил Во Целата Модификација [Универзална Апликација] Оваа Мултифункционална Комбинација Алатка Поставена Дизајнирана За Сите Модели На Автомобили, Чамци иmingс Кои Ги Намалуваат Работните Места Со Различни Форми и Големини, Дури и За Тешко До Области.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат