.

.

Сончогледи Млеко Патување Кригла 17оз

Сончогледи Млеко Патување Кригла 17оз

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Приближните димензии се 6"H x 5 Оригинален дизајн Од Песочна Клаф. Кригла е направена од издржлива керамика. Чашата е украсена со шармантни цветни уметнички дела кои ќе ве насмеат со секоја употреба. Оваа кригла е безбедна и безбедна за микробранова печка!. Изработена од издржлива керамика, оваа изолирана чаша ги одржува пијалоците топли со часови и вклучува пластичен капак за да спречи излевање; Држи до 17 мл течност. Одговара на стандардни држачи за чаши за автомобили или самопослуга - можете да го однесете насекаде. Конечно, кригла што одговара на вашиот животен стил. Голтка во стил додека сте во движење. Држи до 17 мл течност. Користете топли или ладни пијалоци. Изработена од издржлива Чаша Изолирана од керамика ги одржува пијалоците топли и вклучува пластичен капак за да спречи излевање. Овие чаши за патување се безбедни во микробранова печка, што ви овозможува повторно да го загреете пијалокот доколку е потребно. Капакот треба да се отстрани пред да ја ставите криглата во микробранова печка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат