.

.

Гатко 1562 Географска Ширина II Фиксна Монтирани Минималистички Огледало, 30-Инчен, Сатен Никел

Гатко 1562 Географска Ширина II Фиксна Монтирани Минималистички Огледало, 30-Инчен, Сатен Никел

DEN 2069.28
Залиха
Достапно за нарачка

Од компанија која е позната по извонреден квалитет од 1977 година, гатко го претставува својот белег апартман, ГЕОГРАФСКА Ширина ВТОРА со целосен асортиман на додатоци за капење до 4 ИЗВОНРЕДНИ завршетоци, оваа колекција нуди се што ви треба за повторно да ја замислите вашата бања. Акутен пристап со закосениот раб и силната стилска плоча за спасување, серијата ГЕОГРАФСКА Ширина ii нуди ДИЗАЈНЕРСКА ПРИВЛЕЧНОСТ без дизајнерска цена. Врвен квалитет одекнува од ова рачно полирано, РАЧНО ИЗРАБОТЕНО огледало од метална работа со висок калибар и скриени завртки за поставување. МОЖЕ ЛЕСНО да се монтира на различни површини, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на плочки и гипс картон. Од компанија која е позната по извонреден квалитет од 1977 година, гатко го претставува својот белег апартман, ГЕОГРАФСКА Ширина ВТОРА. со целосен асортиман на додатоци за капење до 4 ИЗВОНРЕДНИ завршетоци, оваа колекција нуди се што ви треба за повторно да ја замислите вашата бања. Акутен пристап со закосениот раб и силната стилска плоча за спасување, серијата ГЕОГРАФСКА Ширина ii нуди ДИЗАЈНЕРСКА ПРИВЛЕЧНОСТ без дизајнерска цена. Врвен квалитет одекнува од ова рачно полирано, РАЧНО ИЗРАБОТЕНО огледало од метална работа со висок калибар и скриени завртки за поставување. МОЖЕ ЛЕСНО да се монтира на различни површини, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на плочки и гипс картон.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат