.

.

Lunchbox.com Вежба Степер, Мултифункционален Фитнес Замав Степер Машина Хидраулични Степер Домашна Канцеларија Тренингот Опрема,Парапет/Еластична Јаже

Lunchbox.com Вежба Степер, Мултифункционален Фитнес Замав Степер Машина Хидраулични Степер Домашна Канцеларија Тренингот Опрема,Парапет/Еластична

DEN 608.00
Залиха
Достапно за нарачка

[Цврста челична рамка] : со стапала против лизгање за безбедност и стабилност Comfortableономските педали се удобни за разбирање за вежбање. [Функционална вежба] : рака на пеперутка, тенок струк, кревање колкови, слаби нозе, намалување на маснотиите, тело и друга мултифункционална кондиција. [Прилагодлива висина] : висината на големиот потпирач за раце може да се прилагоди со 4 нивоа, погодни за луѓе со различна висина; 2 хидраулични столбови 1 макара од челичен кабел, што ја зголемува јачината на педалите и го прави движењето помазно и природно.носивост од 100 килограми. [Ergономски дизајн] : прилагодлива висина во четири брзини, педала против лизгање, преклоплива плоча за извртување на половината, моќна хидраулична прачка, помошна кука за јаже. [Педала за масажа] : степерот со функција за замав е стабилен, тивок и целосно склопен. Педалите против лизгање обезбедуваат совршено држење за време на вежбањето. Тренирајте без чевли за дополнителна масажа за рефлексологија на стапалата. [Цврста челична рамка] : со стапала против лизгање за безбедност и стабилност. Comfortableономските педали се удобни за разбирање за вежбање. [Функционална вежба] : рака на пеперутка, тенок струк, кревање колкови, слаби нозе, намалување на маснотиите, тело и друга мултифункционална кондиција. [Прилагодлива висина] : висината на големиот потпирач за раце може да се прилагоди со 4 нивоа, погодни за луѓе со различна висина; 2 хидраулични столбови 1 макара од челичен кабел, што ја зголемува јачината на педалите и го прави движењето помазно и природно.носивост од 100 килограми. [Ergономски дизајн] : прилагодлива висина во четири брзини, педала против лизгање, преклоплива плоча за извртување на половината, моќна хидраулична прачка, помошна кука за јаже. [Педала за масажа] : степерот со функција за замав е стабилен, тивок и целосно склопен.

Карактеристики на предлогот

Material:
metal structure + ABS plastic
Product color:
red + black
Product size:
53*38*120 cm
Resistance:
hydraulic
Maximum carrying capacity:
150 kg
The product contains:
Stepper* 1:
note:
Due to manual measurement, please allow an error of 1-3 cm. Make sure you don’t mind bidding.:
Due to the differences between different monitors, the image may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Купувачи како што избираат