.

.

Меур Меур Меур Пиштол За Мали Деца 1-3, Автоматски 2 Меур Пиштоли Со Богати Меурчиња И Шарени Лесни Детски Играчки За Момчиња Девојчиња Свадба Меурчиња На Отворено За

Меур Меур Меур Пиштол За Мали Деца 1-3, Автоматски 2 Меур Пиштоли Со Богати Меурчиња И Шарени Лесни Детски Играчки За Момчиња Девојчиња

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

БЕСКРАЈНИ ЗАБАВА-Надградени автоматски меур пиштол може да удар тони меурчиња во исто време Со Светлина внатре, Меурчињата би биле шарени, што ви носи неверојатни ефекти. Забелешка-при прва употреба, меурчиња ќе се појават по 8 секунди. УНИКАТЕН ДИЗАЈН - оваа машина за меурчиња играчки имаат сјајни LED светла кои можат да светат во темнина. Додавање на тони забава на децата меур игри ноќ. 360° протекување-доказ дизајн. Можете да го носите насекаде и да го превртите по ваша волја. Без валкани или лепливи раце. БЕЗБЕДЕН И ДОБРО ИЗРАБОТЕН од врвен абс материјал, овој пиштол со МЕУРЧИЊА е цврст и отпорен на кршење. Comfortableономската рачка е удобна за држење и нема лесно да се лизне. Мазната површина и без бруси ги штитат рацете на децата од гребнатини или повреди. Нетоксичниот раствор ги помина сите безбедносни тестови кои немаат штета на кожата и лицето. Меур Машина Играчка сет вклучуваат-2 x меур пиштол, 8 xery батерија, 10 пакет x меур решение (100ml), 1 x шрафцигер. ПРИМЕНЛИВА ВОЗРАСТ-момчиња, девојчиња, деца над 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 години или возрасни. 2-пакет меур пиштоли во собата може да им овозможи на децата или возрасните да играат заедно, што ќе ги подобри семејните чувства. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК-оваа машина за меурчиња може да донесе бескрајна забава и сонувачка атмосфера во низа активности како што се свадби, родендени, забави, дипломирање, датуми, игра на отворено, Божиќ, патувања во кампување, плажи,забава,карневали, ноќта на вештерките, надворешен двор во градината итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат