.

.

Динкона 3-Пакувајте Голема Корпа За Корпи За Складирање, Пластични Канти За Организатори

Динкона 3-Пакувајте Голема Корпа За Корпи За Складирање, Пластични Канти За Организатори

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Пакување од 3 големи сиви канти за складирање Големина : 13,77 "х 10,24 " х 5,7". Добро за чување датотеки, закуски, книги, играчки и многу повеќе. Корисно за целиот дом, таква спална соба, бања, кујна, итн. Издржлив и може да се вгнезди кога не се користи за заштеда на простор. Пакување од 3 големи сиви канти за складирање. Големина : 13,77 "х 10,24 " х 5,7". Добро за чување датотеки, закуски, книги, играчки и многу повеќе. Корисно за целиот дом, таква спална соба, бања, кујна, итн. Издржлив и може да се вгнезди кога не се користи за заштеда на простор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат