.

.

КЛХДГФД Решетка За Сушење Садови, Решетка За Садови Со Држач за Прибор, Држач За Чаши и Одвод за Садови За Кујнски Шалтер, Позлатена Хромирана Машина За Сушење Садов

КЛХДГФД Решетка За Сушење Садови, Решетка За Садови Со Држач за Прибор, Држач За Чаши и Одвод за Садови За Кујнски Шалтер, Позлатена Хромирана

DEN 833.60
Залиха
Достапно за нарачка

●304 дебел материјал од нерѓосувачки челик, отпорност на висока температура, добра цврстина - црн спреј пластичен нерѓосувачки челик ●Големина-корпата за одвод има вкупна должина од 40 см, ширина од 30 см и вкупна висина од 17 см. Вкупната должина на шасијата е 37,5 см, а ширината е 29,3 см. ● Со плех за вода, исцедете ја водата без да ја навлажнете плехот За Маса-вода со одвојлива ротирачка дупка за истекување за лесно одводнување. ●Дното на садот за вода има црни стапала што не се лизгаат, кои не се лизгаат и спречуваат гребење. - Зголемете ја основата за да спречите садот директно да контактира со масата . ●Дното на цевката за стапчиња за јадење има дупка за вентилација за спречување . - Држачот за стапчиња за јадење е подвижен и лесен за движење. Со дизајн на плех за вода, а тавата за одвод има одвојлива дупка за истекување за лесно одводнувањемоторот за стапчиња за јадење е подвижен за лесно движење. Дното има дупка за вентилација за да спречи спецификации На Производот име : Повеќефункционална решетка за садови за одвод : црн спреј нерѓосувачки челик големина : корпата за одвод има вкупна должина од 40 см, ширина од 30 см и вкупна висина од 17 см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат