.

.

6 ПАРЧИЊА 3-3/4 Инчен Двоен Ограден Ретро Капут И Кука За Капа Тешки Метални Ѕидни Закачалки Со Краеви На Топката, Рамно Црно

6 ПАРЧИЊА 3-3/4 Инчен Двоен Ограден Ретро Капут И Кука За Капа Тешки Метални Ѕидни Закачалки Со Краеви На Топката, Рамно Црно

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ краеви изградени од Густа метална Легура На Цинк, која е доволно цврста за да издржи долгогодишна употреба АЛАТКА И УБАВО оваа црна ѕидна кука е многу убава во вашата кујна, бања, спална соба, кал, помошна просторија или влезен пат. Мат црната завршница е многу висока и привлечна. Лесни за ИНСТАЛИРАЊЕ завртки и сидра за гипс картон се вклучени за брза и удобна инсталација. ДИМЕНЗИИ висината на куката е 3,7", а основната ширина е 1,4". ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ краеви изградени од Густа метална Легура На Цинк, која е доволно цврста за да издржи долгогодишна употреба. АЛАТКА И УБАВО оваа црна ѕидна кука е многу убава во вашата кујна, бања, спална соба, кал, помошна просторија или влезен пат. Мат црната завршница е многу висока и привлечна. Лесни за ИНСТАЛИРАЊЕ завртки и сидра за гипс картон се вклучени за брза и удобна инсталација. ДИМЕНЗИИ висината на куката е 3,7", а основната ширина е 1,4". Спецификации : Материјал : Завршна Обработка На Легура На Цинк : Мат Црни Димензии : како што е прикажано На Производот Метод За Инсталација На слика : пакетот монтиран на ѕид Вклучува : завртки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат