.

.

Чистач За Напојување Со Четка За Дупчење Мек Бел Додаток-Чистач На Шофершајбната - Мека Четка За Чистење За Стакло-Комплет За Четки За Автоматско Детализирање-Чист?

Чистач За Напојување Со Четка За Дупчење Мек Бел Додаток-Чистач На Шофершајбната - Мека Четка За Чистење За Стакло-Комплет За Четки За Автоматско

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Автоматско детализирање на додатоците за вежба-измијте, исчистете и детализирајте го вашиот автомобил Нашите четки за чистење со мека вежба ќе го направат чистењето на вашиот автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ или мотоцикл побрзо, полесно и подобро од кога било досега. Може да се користи и за полирање на хромирани површини. Овој комплет ја вклучува нашата нова четка за рабови! Влезете во тие жлебови и пукнатини како никогаш порано. Комплет за четки За Автомобил од 5 парчиња-совршен избор на четки за големина и форма за поедноставување на деталите за вашето возење. Сите четки во комплетот се меки, не-гребење и направени за чистење. Ентериерите беа лесни-Користете мала количина од омиленото средство за чистење за чистење тапацир, седишта, теписи, подни душеци, панели на вратите и конзоли. Внатрешноста на вашето возило ќе изгледа како никогаш да не го напуштила подот на изложбениот салон. Чистење на автоматско стакло-Меките бели влакна ги враќаат прозорците, огледалата и шофершајбната во блескаво, транспарентно, кристално чисто. Сите Производи За Четка за Вежбање имаат 90 ден без прашања поставени прозорец за враќање. Ако не сте целосно задоволни со нашиот производ, ќе издадеме целосна наплата или ќе испратиме замена на барање на купувачот. Безжична Вежба не е вклучена Ако не сте целосно задоволни со нашиот производ, ние ќе издадеме целосна наплата или ќе испратиме замена на барање на купувачот. Безжична Вежба не е вклучена. Автоматско детализирање на додатоците за вежба-измијте, исчистете и детализирајте го вашиот автомобил. Нашите четки за чистење со мека вежба ќе го направат чистењето на вашиот автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ или мотоцикл побрзо, полесно и подобро од кога било досега. Може да се користи и за полирање на хромирани површини. Овој комплет ја вклучува нашата нова четка за рабови! Влезете во тие жлебови и пукнатини како никогаш порано. Комплет за четки За Автомобил од 5 парчиња-совршен избор на четки за големина и форма за поедноставување на деталите за вашето возење. Сите четки во комплетот се меки, не-гребење и направени за чистење. Ентериерите беа лесни-Користете мала количина од омиленото средство за чистење за чистење тапацир, седишта, теписи, подни душеци, панели на вратите и конзоли. Внатрешноста на вашето возило ќе изгледа како никогаш да не го напуштила подот на изложбениот салон. Чистење на автоматско стакло-Меките бели влакна ги враќаат прозорците, огледалата и шофершајбната во блескаво, транспарентно, кристално чисто. Сите Производи За Четка за Вежбање имаат 90 ден без прашања поставени прозорец за враќање. Ако не сте целосно задоволни со нашиот производ, ќе издадеме целосна наплата или ќе испратиме замена на барање на купувачот. Безжична Вежба не е вклучена Ако не сте целосно задоволни со нашиот производ, ние ќе издадеме целосна наплата или ќе испратиме замена на барање на купувачот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат