.

.

45 парчиња Деликатни Новогодишни Очила За Забави Очила За Декор За Забави Очила За Домашни/Ѕидни / Соби

45 парчиња Деликатни Новогодишни Очила За Забави Очила За Декор За Забави Очила За Домашни/Ѕидни / Соби

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Носењето на овие очила може да направи да изгледате посветло, поладно и попривлечно Декорацијата во кујната, просторијата за забави и покажете му на роденденското момче или девојче колку се грижите!. Премиум хартиен материјал, лесна и соодветна големина, лесен за употреба и носење, може повторно да се користи. Можете Да Неверојатна Завршувањето На Вашата Партија. Погоден за роденденски забави, новогодишни забави итн. атмосфера на вашата забава. Стилската и чудесната декорација доаѓа во сите користете висококвалитетен материјал. Уникатниот и креативен дизајн на форма ќе биде поинтересен и попривлечен. Совршено ќе го украси вашиот простор. Површината е мазна без бруси, добро чувство на допир, нема да ја оштети кожата. Тоа може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Опис овие новогодишни чаши за забави се изработени од висококвалитетни материјали, практични за употреба, без мирис и можат да се користат со доверба. Мал и исклучителен, лесен за носење и носење, нема да ви донесе никаков товар. Добри фото реквизити За Нова година, ќе донесе повеќе фестивал атмосфера.Карактеристики-Боја : Избрани.- Материјал : Хартија.- Големина : Околу 41.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат