.

.

1655 ГР АНТИОХИЈА ВО СЕЛЕУКИС И ПИЕРИЈА Антички старогрчки АЕ24 Добар Несертифициран

1655 ГР АНТИОХИЈА ВО СЕЛЕУКИС И ПИЕРИЈА Антички старогрчки АЕ24 Добар Несертифициран

DEN 3180.80
Залиха
Достапно за нарачка

Обезбедено Со Сертификат За Автентичност и Доживотна Гаранција За Автентичност од светски познатиот антички експерт за монети и антиквитети со долгогодишно искуство Точка за продажба Е ТОКМУ како НА СЛИКАТА, со уникатно нумерирани Сертификат За Автентичност, која вклучува СЛИКА на ТОЧКА заедно со вредни историски информации. Професионалната презентација со врвен квалитет ја прави оваа радост за собирање и уникатна идеја за подарок за пријателите и семејството. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО - 30 ден гаранција за враќање на парите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат