.

.

Штанд за Кекси од 3 Нивоа, Пластични Чинии За Десерти Од Морска Ѕвезда Кои Служат Штанд За Роденденска Чајна Забава Туш За Бебиња и Украси За Венчавки

Штанд за Кекси од 3 Нивоа, Пластични Чинии За Десерти Од Морска Ѕвезда Кои Служат Штанд За Роденденска Чајна Забава Туш За Бебиња и Украси За

DEN 639.68
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал За Одделение за храна - нашиот штанд за кекси е изработен од пластика за храна, безбедна и заштита на животната средина, стабилна и лесна, повеќекратна употреба и лесна за чистење Совршен држач за дисплеј за ставање кекси, овошје, пециво, колачиња, бонбони, десерти, закуски, бонбони итн. Димензија на 3 Тркалезни Плочи-дијаметар на горната плоча : 8,26"; дијаметар на средната плоча 9,44"; долниот дијаметар : 10,62". Секоја чинија е дизајнирана со подигната страна, што ги спречува вашите десерти да испаднат. Елегантен Стил - овој нивоа на штандови за сервирање има златни акценти и симпатичен и уникатен принт во центарот на секоја чинија, изгледа посебно и привлечно; може да се совпадне со разни мебел, да го подобри вашиот домашен стил и да ги импресионира вашите гости. Лесно Се Склопува - овој држач за десерти од 3 нивоа е лесен за инсталирање и не бара алатки, само соберете ги завртките и металните потпори заедно и затегнете сѐ. Исто така, погодно е да се распадне кога не се користи, лесно за складирање. Широко Примена-Идеален штанд за торта за внатрешна и надворешна употреба; совршена стилска декорација за многу прилики : свадба, роденденска забава, свршувачка, попладневен чај, туш за бебиња, дипломирање, одмор, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. Материјал За Одделение за храна - нашиот штанд за кекси е изработен од пластика за храна, безбедна и заштита на животната средина, стабилна и лесна, повеќекратна употреба и лесна за чистење. Совршен држач за дисплеј за ставање кекси, овошје, пециво, колачиња, бонбони, десерти, закуски, бонбони итн. Димензија на 3 Тркалезни Плочи-дијаметар на горната плоча : 8,26"; дијаметар на средната плоча 9,44"; долниот дијаметар : 10,62". Секоја чинија е дизајнирана со подигната страна, што ги спречува вашите десерти да испаднат. Елегантен Стил - овој нивоа на штандови за сервирање има златни акценти и симпатичен и уникатен принт во центарот на секоја чинија, изгледа посебно и привлечно; може да се совпадне со разни мебел, да го подобри вашиот домашен стил и да ги импресионира вашите гости.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат