.

.

ДУБАО Бања Плоча За Перење Заби Држач За Чаши За Чаши Козметика Решетка За Складирање За Убавина Послужавник За Поставување Решетка За Складирање

ДУБАО Бања Плоча За Перење Заби Држач За Чаши За Чаши Козметика Решетка За Складирање За Убавина Послужавник За Поставување

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Запознајте различни стилови на декорација Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера. Отстранлив за лесно чистење. Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната шминка. Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение. Запознајте различни стилови на декорација. Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера. Отстранлив за лесно чистење. Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната шминка. Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение. Запознајте различни стилови на декорација.Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера.Отстранлив за лесно чистење.Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната шминка.Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение.Име на производ : полица за бања применливо : материјал за складирање во бања : керамика, метален пакет вклучува : Накит 1*сет (со исклучок на други демо предмети)Вид совети : 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат