.

.

Џиадел Бамбус Козметички Организатор, Мултифункционално Складирање За Шминка, Тоалети и Многу Повеќе - За Суета, Биро, Бања, Спална Соба, Плакар, Кујна Организатор Н

Џиадел Бамбус Козметички Организатор, Мултифункционално Складирање За Шминка, Тоалети и Многу Повеќе - За Суета, Биро, Бања, Спална Соба,

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

● ОРГАНИЗАТОР НА КАНЦЕЛАРИЈА И ДРЖАЧ за КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛ : природно парче за организирање и одржување на уредни работни површини во куќата ● ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ : пенкала, четки, додатоци, уметнички материјали и жилети за употреба во бања во домашна канцеларија. ● СИТЕ ПРИРОДНИ : сите БАМБУС, без шуми повредени во изработката на овој организатор на домашно студио кади. Природен послужавник за организирање за држење домашни неред додатоци за бања или училишен прибор. ● РАЗНОВИДНОСТА ГИ ИСПОЛНУВА бамбусовите мултифункционални за сите области на домот; бања, занаетчиски, козметички, кујнски површини. ● ДОМАШНО ОРГАНИЗИРАЊЕ : Природни изработени организатори совршени за идеја за подарок за затоплување на куќата на годишнината од свадбата. Домашните додатоци и материјали организираат во ова сите природни, шумски кади. Оваа кутија за складирање е одлична за накит, козметика, четки за шминка, четки за коса, ајлајнер, маскара, лак за нокти, парфеми, пинцети и други производи за убавина што можат да се вклопат во фиоките или во дупката. Тоа е добро да се има во вашата канцеларија биро, исто така, да се одржи пенкала, бележници, гумени ленти, хартија клипови и повеќе кои можат да се вклопат во. ● Со нашиот организатор можете лесно да пристапите и да ги препознаете работите што ви се потребни за вашата шминка или разубавување, во исто време веќе нема неред и неуредни работи на вашите работни површини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат