.

.

WXXGY Бања Бања Простор За Складирање На Алуминиум Еднослоен Послужавник Решетка За Монтирање На Ѕид Огледало Предна Козметичка Решетка Кујна

WXXGY Бања Бања Простор За Складирање На Алуминиум Еднослоен Послужавник Решетка За Монтирање На Ѕид Огледало Предна Козметичка Решетка

DEN 390.40
Залиха
Достапно за нарачка

Полицата За Бања Може да се Користи во Бањата или Тоалетот и Може да се Стави Во Шампон,Гел За Туширање,Сапун Итн Може да се Користи и во Спалната соба или зад Вратата,И Ставете Хартиени Крпи,Парфеми,Козметички Кеси Итн. Дното На Полиците за Бања Е Дизајнирано со Дренажа и Ventilation.In Тушот, Складирањето На Вода На Полицата Може Да се Намали,А Сувоста и Чистотата на Полицата Може Да се Чуваат До Одреден Степен,Така што Бањата е Уредна и Уредна. Употребата На Дизајн На Балустрада Околу Полицата Може Да Спречи Лизгање На Малите Предмети и Лесно Да се Заштити Безбедноста на Малите Предмети. Полицата За Бања Е Направена Од Простор Aluminium.It Лесно Се Чисти и потоа Use.It Не Е Лесно Да Се Кородира и Избледи.По Долготрајна Употреба, Лесно Е Да се Одржи Сјајот на Бојата во Влажна Средина. Материјал : Технологија На Вселенска Алуминиумска Површина : Елоксирана 1x Полица За Туширање.Забелешка : Може Да Има Мала Грешка Во Големината за Рачно Мерење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат