.

.

Анделаиси Бохо Бисер Клип За Коса Гроздобер Бисер Клип За Шнола За Коса Сребрен Бисер Клип За Фиба Минималистички Клип За Глава За Лак Декоративни Додатоци За Коса

Анделаиси Бохо Бисер Клип За Коса Гроздобер Бисер Клип За Шнола За Коса Сребрен Бисер Клип За Фиба Минималистички Клип За Глава

DEN 120.00
Залиха
Достапно за нарачка

Бохемија Бисерните Клипови за Коса се изработени од квалитетна легура и бисер, ги задоволуваат вашите дневни барања за облека Сребрен Бисер Барет Фризури како што е прикажано слики, димензија околу 2, 95х1, 77инч. Сребрена Машна За Коса Со Глава .Ве прават шармантни и стилски. Гроздобер Бисер Клипови За Коса се погодни за девојки и жени, не само за секојдневна декорација на косата,туку и добар избор за свадба,забави, родендени, фестивал и други,кои додаваат атмосфера во посебни прилики. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не во секое време. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Бохемија Бисерните Клипови за Коса се изработени од квалитетна легура и бисер, ги задоволуваат вашите дневни барања за облека. Сребрен Бисер Барет Фризури како што е прикажано слики, димензија околу 2, 95х1, 77инч. Сребрена Машна За Коса Со Глава .Ве прават шармантни и стилски. Гроздобер Бисер Клипови За Коса се погодни за девојки и жени, не само за секојдневна декорација на косата,туку и добар избор за свадба,забави, родендени, фестивал и други,кои додаваат атмосфера во посебни прилики.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат