.

.

Хаишоп Урна За Кучиња Пепел Погреб Урна Кремирање Урни Спомен Безвременски Погреб Урни Дома Достапни Рачно Изработени Погребни Урни За Човечка Пепел Добро Запеча?

Хаишоп Урна За Кучиња Пепел Погреб Урна Кремирање Урни Спомен Безвременски Погреб Урни Дома Достапни Рачно Изработени Погребни Урни За

DEN 1011.20
Залиха
Достапно за нарачка

+ КВАЛИТЕТ : Нашиот ковчег е вистински рачно изработен производ, осигурувајќи дека секој ковчег е уникатен, и во однос на цената и квалитетот Занаетчиство : нашите погребниualsуали се обезбедени со супериорна изработка за да се осигураме дека вашата љубовна пепел е целосно заштитена и со најголема почит. Големина : С (висина 10см, ширина 12см, капацитет на вода околу 580мл) м (висина 13см, ширина 16см, капацитет на вода околу 1100мл) Л (висина 16см, ширина 18см, капацитет на вода околу 2200мл). Применливо : нашиот елегантен ковчег е погоден за секоја декорација, можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, работната соба, каминот или канцеларијата, така што вашиот партнер секогаш ќе биде со вас. Сервис : Ви Благодариме за изборот на нашите производи. Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, можете да не контактирате преку е-пошта и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. + КВАЛИТЕТ : Нашиот ковчег е вистински рачно изработен производ, осигурувајќи дека секој ковчег е уникатен, и во однос на цената и квалитетот. Занаетчиство : нашите погребниualsуали се обезбедени со супериорна изработка за да се осигураме дека вашата љубовна пепел е целосно заштитена и со најголема почит. Големина : С (висина 10см, ширина 12см, капацитет на вода околу 580мл) м (висина 13см, ширина 16см, капацитет на вода околу 1100мл) Л (висина 16см, ширина 18см, капацитет на вода околу 2200мл).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат