.

.

Цитронела Спреј За Полнење Конзерва За Цитронела Спреј Куче Кора Контролни Јаки и Далечински Тренери

Цитронела Спреј За Полнење Конзерва За Цитронела Спреј Куче Кора Контролни Јаки и Далечински Тренери

DEN 310.24
Залиха
Достапно за нарачка

ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи СО Hgflmr & CONNETE & Chidory Куче Citronella Спреј Кора Контрола Јака Може да се користи и за други брендови кучиња спреј јаки како ШТО СЕ WWVVPET, POIIOPY, Миленичиња Безбедно, КАТУР, Квинмју, Сумао, Каиркат и други цитронела спреј куче јаки. КАПАЦИТЕТ : 300-400 пополнувања со прскање по конзерва, 3оз / 90мл. СПРЕЈ ЗА ПОЛНЕЊЕ : Користете лесно. Треба само да се стремите кон пристаништето за инфлација и силно да притиснете надолу, држете околу 15 секунди, а потоа гасот може успешно да се наполни. МИРИС НА ЦИТРОНЕЛА : полнењето Со Спреј во мирисот на цитронела помага да се одвратат кучињата од лаење. Еколошка формула. Безбеден И Ефикасен за луѓето и домашните миленици. ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ : брендот HGFLMR се обврза да им помогне на миленичињата и нивните луѓе да живеат среќно заедно и да обезбеди висококвалитетна услуга за клиентите. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не за помош. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи СО Hgflmr & CONNETE & Chidory Куче Citronella Спреј Кора Контрола Јака. Може да се користи и за други брендови кучиња спреј јаки како ШТО СЕ WWVVPET, POIIOPY, Миленичиња Безбедно, КАТУР, Квинмју, Сумао, Каиркат и други цитронела спреј куче јаки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат