.

.

икасо Проширена Подлога За Гејмерски Глушец, Голема Стабилна Гумена Основна Подлога За Глувци Со Зашиени Рабови, Подлога За Биро За Тастатура За Работа, Игра, Канце

икасо Проширена Подлога За Гејмерски Глушец, Голема Стабилна Гумена Основна Подлога За Глувци Со Зашиени Рабови, Подлога За Биро За Тастатура

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

● Големина на јапонска Подлога За Глувци ● Мерка На Голема подлога за Биро : 35,4 х 15,7 инчи Подлогата за биро е доволно голема за да има глувче, тастатура за игри и други предмети На бирото, Само потопете се во вашата работа или игри без да се грижите за досадното движење на подлогата на глувчето. € Ултра-мазна Површина ● влошки за глувчето За биро со удобна ликра површина и материјал на влошки. Правејќи ги вашите глувци без напор да се лизгаат на неговата површина, што може да обезбеди оптимална брзина и точна контрола за време на вашата работа или игри. ● Нула лизгања / зашиени рабови } Материјалот е густ и се чувствува мек во раката, што може да помогне да се пригуши бучавата кога силно пишувате на влошките. Нашата подлога за глувци со дебелина од 3 мм им дава на вашите раце леснотија и е изработена од висококвалитетен материјал кој нуди удобно играње или работа. Висококвалитетните рабови на подлогата на компјутерскиот глушец се завршени за да се деформираат, а дегумирањето во продолжена употреба и се удобни за вашите зглобови и раце. ● Стабилна Гумена Основа ● Со гумен стисок и текстура, што ви овозможува да ја користите оваа подлога за глувчето на која било површина. Иако е цврст, тој е доволно флексибилен за да се навива за лесен транспорт, за да се движите наоколу за да можете да работите или да играте каде сакате. Гумената основа ја спречува целата површина на местото на крпата да се собира за да одржува мазно движење на глувчето низ целата работна површина. ●Одличен Избор За Подароци, одличен организатор На биро за да ја одржувате вашата работна површина чиста, а исто така и убава декорација на бирото како заштитник на бирото. Користете влажна крпа или фрлете ја во машината за перење и оставете ја да се исуши. Оваа биро мат е апсолутна канцеларија најважен, WFH најважен. Одличен подарок за вашите семејни пријатели или за себе. ● Големина на јапонска Подлога За Глувци ● Мерка На Голема подлога за Биро : 35,4 х 15,7 инчи. Подлогата за биро е доволно голема за да има глувче, тастатура за игри и други предмети На бирото, Само потопете се во вашата работа или игри без да се грижите за досадното движење на подлогата на глувчето. € Ултра-мазна Површина ● влошки за глувчето За биро со удобна ликра површина и материјал на влошки. Правејќи ги вашите глувци без напор да се лизгаат на неговата површина, што може да обезбеди оптимална брзина и точна контрола за време на вашата работа или игри.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат