.

.

Бетомшин Пластика Лабораторија Хемиски Реагенс Шише 500мл Мала Уста Примерок Запечатување Течност За Складирање Контејнер Кафеава 1 парчиња

Бетомшин Пластика Лабораторија Хемиски Реагенс Шише 500мл Мала Уста Примерок Запечатување Течност За Складирање Контејнер Кафеава 1 парчиња

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

СПЕЦИФИКАЦИЈА Капацитет : 500мл; Боја : Кафеава. Нема штетни хемикалии и многу безбедни за употреба, влага, широк спектар на употреба; Содржина На Пакетот : 1 парчиња х Пластично Шише. ИЗБЕГНУВАЈТЕ СВЕТЛИНА. Браун е поотпорен на светлина. Цилиндрично тело, завртка, дизајнирана за лесно и удобно отворање и затворање, запечатениот капак штити од истекување, не грижете се дека содржината ќе се истури.Погоден за складирање на течност, реагенс и примероци. Широко се користи во разни фабрики за храна, хемиска фабрика, продавници за храна, класификација на апликации за пакување во различни индустрии. Опис на производот Опис : . Цилиндрично тело, завртка, дизајнирана за лесно и удобно отворање и затворање, запечатениот капак штити од истекување, не грижете се дека содржината ќе се истури. Нема штетни хемикалии и многу безбедни за употреба, влага, широк спектар на употреба. Браун е поотпорен на светлина.Погоден за складирање на течност, реагенс и примероци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат