.

.

Азееда 170мм Училиште Девојка Метална Шарки Калај / Кутија За Складирање

Азееда 170мм Училиште Девојка Метална Шарки Калај / Кутија За Складирање

DEN 252.64
Залиха
Достапно за нарачка

170мм х 130мм правоаголни метални шарки капак калај. Обложен со безбеден лак за храна. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Достапни се и други големини. Чувајте што било од штипки до слатки во овој одличен калај со капак со шарки. Капакот за затворање е отпечатен со уникатен дизајн и сите наши калапи се обложени со лак безбеден за храна; што ги прави идеални за подароци за завиткување подароци за јадење. Големина : Ширина : 172мм висина : 132ммдептина : 20ммволумен : 350мл (12,3 фл оз) Цената е по поединечен калај. Ве молиме имајте предвид дека калапите се испорачуваат празни, сликите се само за илустративни цели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат