.

.

ЛХЛЛ 10 парчиња/Торба 90 Степен Шарки Цинк Легура Пролет Шарка За Дрвена Кутија Накит Случај

ЛХЛЛ 10 парчиња/Торба 90 Степен Шарки Цинк Легура Пролет Шарка За Дрвена Кутија Накит Случај

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен е од материјал од легура на цинк,силен и издржлив,нема лесно да ' рѓосува Погоден за кутија за накит, кутија за вино, кутија за подароци, гради итн. Оваа декоративна шарка е идеална за додавање декоративен изглед на клупи, ормани, гради и маси. Шарките од 90 степени се лесни и едноставни за инсталирање и употреба. Шарки само, други додатоци демо на сликата не е вклучена. Изработен е од материјал од легура на цинк,силен и издржлив,нема лесно да ' рѓосува. Погоден за кутија за накит, кутија за вино, кутија за подароци, гради итн. Оваа декоративна шарка е идеална за додавање декоративен изглед на клупи, ормани, гради и маси. Шарките од 90 степени се лесни и едноставни за инсталирање и употреба. Шарки само, други додатоци демо на сликата не е вклучена. изработен е од материјал од легура на цинк, силен и издржлив,нема лесно да ' рѓосува.Погоден за кутија за накит, кутија за вино, кутија за подароци, гради итн.Оваа декоративна шарка е идеална за додавање декоративен изглед на клупи, ормани, гради и маси.Шарките од 90 степени се лесни и едноставни за инсталирање и употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат