.

.

Навекул Машка Тактичка Качулка Руно Јакна Зимска Топла Воена Армија Со Целосен Патент Палто За Пешачење На Отворено со 7 Џебови Со Патент

Навекул Машка Тактичка Качулка Руно Јакна Зимска Топла Воена Армија Со Целосен Патент Палто За Пешачење На Отворено со 7 Џебови Со Патент

DEN 944.00
Залиха
Достапно за нарачка

Супер мека и топла нејасна постава што го прави најдоброто задржување на топлината Јакните од руно се изработени од висококвалитетен и пријателски за кожата материјал, кој е лесен, издржлив и дише за целодневна удобност. Топла и густа хауба за крајна Топлина. Уникатниот дизајн на растегливи дупки за палецот може да спречи снегот и студениот ветер да влезат во ракавите на оваа јакна од руно. Прилагодливиот раб на влечење ја прави јакната ветроупорна и термичка. 1 џеб Со Патент на рачниот зглоб на левата рака, што е погодно за вчитување ИЦ картичка, можете да ја повлечете картичката со мавтање. 2 џебовите за раце со Патент се погодни за линија за слушалки и други мали предмети. 2 Странични џебови обезбедуваат доволно капацитет и за затоплување на рацете и за безбедност. 2 Меѓусебно Поврзани големи џебови со патент на задната страна за чување ракавици, мапи и други големи предмети. Погоден за Борба, Воена, Тактичка, Отворено, Пешачење ,Качување, Риболов, Лов, Кампување, Планинарење, Работа, Трчање итн. Исто така одлично за работа и секојдневно носење како топол капут воumn и зима - тоа е секојдневен лабав модерен стил, можете да одговарате на секоја облека што ви се допаѓа во неа. Полиестер, Руно. Затворање на патент. Миење Раце Само. МАТЕРИЈАЛ : машката Воена јакна е изработена од 100% полиестер, меката композитна ткаенина од руно е густа и топла, без пилинг и собирање, тоа е добар избор за есенско и зимско палто.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат