.

.

Ганде Тешки Директно Универзална Топка Тркало Прецизност Испорака BallM20screw Оптоварување Мечка Издржливи 1Pcs

Ганде Тешки Директно Универзална Топка Тркало Прецизност Испорака BallM20screw Оптоварување Мечка Издржливи 1Pcs

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тркалца / Чинија Тркалца Тркалца / Чинија Тркалца. Тркалца / Тркалца За Плочи Тешки Универзални Тркала За Тркала За Тркала Со Прецизна Испорака Ball M20screw Оптоварување Мечка Издржливи 1 Pcs Parameters дијаметар На Завртката : дијаметар На Тркалото од 20мм : Материјал од 45мм : челик за лежиште, носивост Од Нерѓосувачки челик : Универзално тркалање со топка Од 400кг / компјутери Флексибилен, објектот е многу флексибилен лизгање, намалувајќи го интензитетот на трудот на работниците Широко користени во преносни системи, системи за хранење, системи за обработка, машини за обработка и помошна опрема за машини за пакување. Количина на пакетот : 1 парчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат