.

.

3 Комплети Розова Класична Хавајска Партија Леис Венец Вештачка Цветна Лента За Глава Реална Нараквица За Јамка За Вратот Симулирајте Фенси Материјали За Забава Н?

3 Комплети Розова Класична Хавајска Партија Леис Венец Вештачка Цветна Лента За Глава Реална Нараквица За Јамка За Вратот Симулирајте Фенси

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Одличен натпревар за облека за летни прослави на луау, забави со костими, патувања, специјални настани итн материјал за издржлива и повторна употреба, удобен за носење. Рачно изработени со извонредна изработка, цвеќињата изгледаат природно и нежно, што прави да изгледате послатко и поубаво. Нашиот хавајски сет за хула здолниште е сигурно добар избор како додатоци за костими на луау кои помагаат да се постави расположението и да се одржат духовите високи за прославата. Убав реквизит за фотографија за патување, додадете незаборавен момент. Опис сакате да се облечете со специјални додатоци за да направите убави слики за патување или забава Во Луау? Овој комплет цветни венци ќе биде одличен избор! Реалниот комплет цветни костими ќе направи да изгледате пошармантно и привлечно. Лесен е и удобен за носење, природни бои што одговараат на многу прилики како што се хавајска забава, прослава на фестивали, забава со тема на плажа итн. Карактеристики-Боја : Розова. - Материјал : Крпа. - Големина : Прибл. - Правилната големина добро одговара на повеќето луѓе. Вклучува 3 комплети комплет од 4 парчиња и 3 парчиња Очила Од Ананас, комплет од 4 парчиња, вклучувајќи лента за глава, Јамка за Вратот, 2 нараквици.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат