.

.

Богатствата На каролина Bb7275sh4 Декоративна Торта 3 Нивоа Розова Поводник Или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За Ѕид На Решетката За Палто

Богатствата На каролина Bb7275sh4 Декоративна Торта 3 Нивоа Розова Поводник Или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Компактен и Практичен - со димензии 4,25 инчи широк и 7 инчи висок, Нашиот Единечен Држач за Поводник или Клуч е совршено голем за управување со вашите клучеви или каишки додека додавате минимален рефус на вашиот ѕид Робустен Дизајн - со плочка од тврда плочка поставена на цврст метален правоаголник, нашиот поводник или држач за клучеви нуди трајна сигурност за закачување скоро за што било. Лесна Инсталација-Со закачалка долга 1,5 инчи прикачена на металната плоча, овој држач може лесно да се инсталира со помош на завртка или шајка за облоги, што го прави погоден за разни типови ѕидови. Разноврсна Функционалност-Без разлика дали е за вашиот дом или канцеларија, овој клуч или држач за поводник е совршен за одржување на вашите основни предмети организирани и лесно достапни, докажувајќи ја неговата корисност во која било поставка. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат