.

.

Обележете Ги Моите Зборови Наставник Кригла, 4-3/4-Инчен, 20-Унца Капацитет

Обележете Ги Моите Зборови Наставник Кригла, 4-3/4-Инчен, 20-Унца Капацитет

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Велејќи : "наставниците не инспирираат да ги оствариме нашите соништа" Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Висок капацитет, 20-унца кригла. Прави одличен подарок за некој посебен. Соберете и за ваша сопствена употреба. Керамичка конструкција елегантно дизајнирана. Велејќи : "наставниците не инспирираат да ги оствариме нашите соништа". Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Висок капацитет, 20-унца кригла. Прави одличен подарок за некој посебен. Соберете и за ваша сопствена употреба. Керамичка конструкција елегантно дизајнирана. Обележете Ги Моите Зборови Чаши Со Павилјон Подарокот е извонредна инспирација за посебни луѓе и прилики. Оваа прекрасна колекција на свежи и модерни чаши содржи елегантни цветни дизајни со прекрасни лелеави лози и лисја.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат