.

.

Макално Тенок Преклопен Заштитен Капак на Куќиштето &засилувач; Двоен Позиционен Држач За apple iPad Pro 2 &засилувач; Ipad Air 2

Макално Тенок Преклопен Заштитен Капак на Куќиштето &засилувач; Двоен Позиционен Држач За apple iPad Pro 2 &засилувач; Ipad Air 2

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајниран специјално за apple i Pad Pro 97"И i Pad Air 2 и има функција за автоматско вклучување/исклучување. Тенок дизајн со гумена надворешна завршница за лесно држење и внатрешност со микро велур влакна за заштита на екранот од гребнатини. Лесен пристап до сите Добрите порти и врски На i Pad и целосен звук со блокиран ниту еден од 4-те звучници. Чувајте го вашиот екран призитин со магнетни држечки рабови. Поддржан со 1 година гаранција и поддршка на клиентите. Дизајниран специјално за apple i Pad Pro 9.7"И i Pad Air 2 и има функција за автоматско вклучување/исклучување. Тенок дизајн со гумена надворешна завршница за лесно држење и внатрешност со микро велур влакна за заштита на екранот од гребнатини. Лесен пристап до сите Добрите порти и врски На i Pad и целосен звук со блокиран ниту еден од 4-те звучници. Чувајте го вашиот екран призитин со магнетни држечки рабови. Поддржан со 1 година гаранција и поддршка на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат