.

.

Fafeicy Pz10-35 Стегање Клешти, Хром Ванадиум Легура Челик Преносни Стегач Рака Алатки, Со Трапезоидни Обликувани Жици, 10-35mm2 Стегање, Стегање Алатка

Fafeicy Pz10-35 Стегање Клешти, Хром Ванадиум Легура Челик Преносни Стегач Рака Алатки, Со Трапезоидни Обликувани Жици, 10-35mm2

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Со удобна рачка, Клештата за Стегање може да го намали заморот при долготрајна употреба Модел : ПЗ10-35; Стегање Капацитет : 10-35мм2; Ширина : Прибл. 90мм / 3,5 во; Должина : Прибл. Со трапезоидни обликувани жици, стегањето е точно и заштедува труд, обезбедувајќи врска помеѓу терминалот и жицата. Клешта за стегање прифаќа хром челик од легура на ванадиум и компјутерски материјал, висока цврстина, долготрајна употреба без абење. Со дизајнот на сечилото на телото на стегачот, Клештата за Стегање ја намалува маката за промена на алатките за време на процесот на стегање. Спецификација : Тип На Ставка : Клешти За Стегање Материјал : хром челик од легура на ванадиум + Модел На КОМПЈУТЕР : Пз10-35 Капацитет за Стегање : 10-35мм2 Ширина : Прибл. 90мм / 3,5 Во Должина : Прибл. 280мм / 11ин Пакет Листа : 1 х Стегање Клешта.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Crimping Pliers
Material:
Chrome vanadium alloy steel + PC
Model:
PZ10-35
Crimping Capacity:
10-35mm2
Width:
Approx. 90mm / 3.5in
Length:
Approx. 280mm / 11in
Package List:
1 x Crimping Plier:

Купувачи како што избираат