.

.

Fodayuse Модерна Голема Чинија Со Овошје, Држач За Овошје За Складирање Овошје И Зеленчук, Жица За Минимализам Овошна Корпа За Кујнски Шалтер, Домашен Декор, Работна По?

Fodayuse Модерна Голема Чинија Со Овошје, Држач За Овошје За Складирање Овошје И Зеленчук, Жица За Минимализам Овошна Корпа За Кујнски Шалтер,

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[Уникатен Дизајн]- отворот и шупливата структура од типот на лист од лотос овозможува воздухот ефикасно да циркулира, помага да се спречи гниење на овошјето и ја одржува храната свежа и видлива и лесна за миење Дизајнот на гнездење го прави садот со црно овошје лесен за чување и може да се нареди за да заштеди простор за складирање. (*Забелешка : горниот поглед е квадрат. [Мултифункционален]- Жичаната корпа Fodayuse може да се користи и како сад за овошје за кујнски шалтер и како домашен декоративен сад со отворен дизајн. Носителот на овошје за кујнска плоча може да складира овошје и зеленчук како што се јаболка, портокали, банани, компири, леб и друга храна во голем капацитет и е погоден за кујна, дневна соба, пикник и други сцени. Модерниот и минималистички дизајн ќе го направи врв на вашата плоча и ќе оди добро со секој декор. [Голема Големина] - 10,35 х 10,35 х 4,35 инчи корпи со зеленчук за кујна за држење овошје и зеленчук со променлива големина, погодни како подарок.(*Забелешка : ве Молиме измерете ја големината однапред. [Еколошки И Издржлив] - Fodayuse countertop за складирање овошје со висококвалитетна боја за прскање со железо и површина За Мазност, нетоксична и без мирис, можете безбедно да чувате леб и закуски. Стабилноста и рамнотежата на жичаната корпа за овошје за основата на кујнскиот шалтер се значително подобрени, а материјалот од метална жица е лесен и издржлив, не е деформиран. [Гаранција за бренд Од Fodayuse]- ние секогаш го правевме наш приоритет да ги задоволиме потребите на нашите клиенти. За да им помогнеме подобро на нашите производи и услуги, секој искрен совет од вас ќе биде целосно прифатен. Ако сте задоволни со нашите производи, ние ќе бидеме многу ценети ако можете да го споделите вашето корисничко искуство со другите како референца. Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги реши за вас веднаш. [Уникатен Дизајн]- отворот и шупливата структура од типот на лист од лотос овозможува воздухот ефикасно да циркулира, помага да се спречи гниење на овошјето и ја одржува храната свежа и видлива и лесна за миење. Дизајнот на гнездење го прави садот со црно овошје лесен за чување и може да се нареди за да заштеди простор за складирање. (*Забелешка : горниот поглед е квадрат. [Мултифункционален]- Жичаната корпа Fodayuse може да се користи и како сад за овошје за кујнски шалтер и како домашен декоративен сад со отворен дизајн. Носителот на овошје за кујнска плоча може да складира овошје и зеленчук како што се јаболка, портокали, банани, компири, леб и друга храна во голем капацитет и е погоден за кујна, дневна соба, пикник и други сцени. Модерниот и минималистички дизајн ќе го направи врв на вашата плоча и ќе оди добро со секој декор. [Голема Големина] - 10,35 х 10,35 х 4,35 инчи корпи со зеленчук за кујна за држење овошје и зеленчук со променлива големина, погодни како подарок.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат